april, 2016
12apr14:0017:30Oprichten van een bedrijf of vestiging in DuitslandNederlands-Duitse Businessacademie
Event Details
Om een bedrijf in Duitsland op te richten, moet een aantal punten goed worden voorbereid. Iedere branche heeft een eigen karakter. Wanneer hiermee geen rekening wordt gehouden, heeft dit gevolgen
more
Event Details
Om een bedrijf in Duitsland op te richten, moet een aantal punten goed worden voorbereid. Iedere branche heeft een eigen karakter. Wanneer hiermee geen rekening wordt gehouden, heeft dit gevolgen en kan het proces worden vertraagd of de oprichting in haar geheel niet doorgaan.
Tijdens het seminar worden de verschillende bedrijfsvormen voorgesteld, zoals de Einzelfirma, Offene Handelsgesellschaft (OHG), Kommanditgesellschaft (KG), Genossenschaft. Gesellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH), Unternehmergesellschaft (Haftungsbeschränkt), GmbH & Co. KG en Aktiengesellschaft (AG). Ook worden de vestigingseisen voor verschillende sectoren besproken.
Een plan van aanpak voor het oprichten van een GmbH zal stapsgewijs worden doorgenomen. Daarnaast zal (kort) aandacht worden geschonken aan het personeel van uw Duitse dochter. De basics van het Duitse arbeidsrecht zullen worden besproken. Een apart punt zijn de vraagstukken omtrent het werken van uw Nederlandse werknemers bij uw Duitse vestiging.
Docent
Nicki Welchering, Rechtsanwalt bij STRICK-Rechtsanwälte & Steuerberater
Voertaal
Nederlands
Doelgroep
Dit seminar is geschikt voor alle Nederlandse bedrijven die zich willen vestigen in Duitsland. Het seminar is geschikt voor zowel directie en management, als voor uitvoerende medewerkers.
Indeling seminar
14.00 uur: Start seminar
15.00 uur: Koffiepauze
15.15 uur: Voortzetting seminar
16.30 uur: Afsluiting seminar en napraten aan de bar
Kosten
175 € excl. BTW
Time
(Tuesday) 14:00 - 17:30
Location
Nederlands-Duitse Businessacademie
Organizer
Nederlands-Duitse Businessacademie