march, 2023

23mar12:3016:00On- & Offline Marketing: Best practices van LovebrandsDeutsch-Niederländische Handelskammer (DNHK)

more

Event Details

Advertenties, banners, nieuwsbrieven, om nog maar te zwijgen van sociale media – de consument wordt overspoeld met aanbiedingen van producten en diensten. Hoe zorgt u ervoor dat de klant uit het enorme aanbod bij u de uiteindelijke aankoop doet? En wat werkt in Duitsland beter dan in Nederland en andersom?

Dat ervaart u tijdens het evenement ‘On- & Offline Marketing: Best practices van Lovebrands’, dat wij samen met Auping, Coolblue, Mercedes-Benz en Miele organiseren. Kom langs en leer hoe u uw product succesvol op zowel de Duitse als Nederlandse markt krijgt.

Bovengenoemde bedrijven weten hoe ze een consument verliefd laten worden op hun merk. Daarom praat journaliste Marijke Roskam met Stefan Verhoeven (CEO van Miele Nederland) en Peter Zijlstra (Head of Marketing Mercedes-Benz Nederland) over de ins en outs van hun omnichannel strategie in Nederland versus Duitsland. Ine Stultjens (Head of Marketing & Communication, Royal Auping) licht toe hoe Auping als Lovebrand wordt geladen en wat zij anders doen dan de branche. Bart van der Vis (Director Coolblue in Duitsland) vertelt hoe zij de Duitse markt bestormen.

Programma

12:30 Ontvangst met netwerklunch
13:30 Opening door Marijke Roskam (dagvoorzitter) en Günter Gülker
13:35 Stefan Verhoeven (Miele) en Peter Zijlstra (Mercedes) presenteren hun online en offline marketing aanpak en beantwoorden vragen van het publiek
14:45 Bart van der Vis (Coolblue) en Ine Stultjens (Auping) nemen het publiek mee in hun online en offline marketing en delen de do’s en don’ts in Duitsland
15:30 Napraten onder het genot van een hapje en een drankje

Meer informatie en aanmelden: DNHK.

Time

(Thursday) 12:30 - 16:00

Location

Miele Experience Center

Organizer

DNHK

X